Команда

Арсеній Яценюк
Голова Політичної ради «Народного Фронту»
Прем’єр-міністр, якому вдалося втримати економічну стабільність у найскладніший період історії Незалежної України. Він не побоявся взяти на себе відповідальність за впровадження непопулярних, але вкрай необхідних рішень задля відродження країни. У доволі короткі терміни була відновлена дієздатність основних структур виконавчої влади, забезпечені – бюджетна стабільність, функціонування комунальної сфери, інфраструктури, енергетики, транспорту. Але найголовнішим досягненням роботи Кабміну під керівництвом Арсенія Яценюка є те, що Україна вистояла в умовах зовнішньої військової агресії.

Олександр Турчинов
Керівник центрального штабу, член Політичної ради «Народного Фронту»
Спікер Верховної Ради України, колишній в. о. Глави держави. Узяв на себе командування армією у найдраматичніший момент української історії.Саме на його плечі у важкий час цілковитого розвалу владної вертикалі лягли надскладніші завдання: збереження України від втрати незалежності та оборона держави від агресії Росії, яка розраховувала скористатися моментом та окупувати всю країну. Олександр Турчинов у найважчі для країни часи продемонстрував мужність, витримку, мудрість та зумів забезпечити ефективну законодавчу роботу Парламенту.

Арсен Аваков
Член Політичної та Військової ради «Народного Фронту»
Міністр внутрішніх справ, під керівництвом якого органи МВС змогли зберегти у країні правопорядок. Кар’єру політика загальнонаціонального рівня Арсен Аваков розпочав недавно, але багато чого зумів зробити для країни. На посаді Міністра він став найефективнішим силовиком у нашій країні. Під його керівництвом сформована значна кількість добровольчих батальйонів, які сьогодні стримують ворога у зоні АТО.