Ми повинні подбати про молодих фахівців у селах області, – Ігор Бриченко

Ми повинні подбати про молодих фахівців у селах області, – Ігор Бриченко

Нардеп Ігор Бриченко взяв участь в роботі чергової сесії Широківської сільської ради Миколаївської області. На засіданні також були присутні місцеві мешканці та запрошені.


Під час цієї сесії, яка відбулася 30 січня, Сергій Пересунько, голова сільської ради, доповів про досягнення громади, про позитивні аспекти, що з’явилися після створення окремої громади.

Але, як зазначив Бриченко, його, як народного обранця, більше хвилює питання поліпшення умов життя соціально-незахищених верств населення, в тому числі молодих спеціалістів – освітян, медиків, учасників бойових дій.

“Для них необхідно створити комфортні умови проживання в селі, першочергово надати земельні ділянки для ведення власного господарства, їх необхідно зацікавити лишитись працювати в громаді. Адже йде неймовірний відтік людей з сільської місцевості, а це означає ймовірне занедбання сіл”, – наголосив Ігор Бриченко. 

За його словами, ще одним важливим моментом є створення дієвого комунального підприємства, яке б взяло на себе обов’язки по благоустрою населеного пункту, а також питання водопостачання  та ін.

У кінці роботи сесії прозвучали слова вдячності тим народним депутатам України, які сприяли наданню додаткових коштів на потреби Снігурівського, Баштанського, Березнегуватського, Казанківського, Новобузького та Новоодеського районів.