“Фронтовики” з усіх регіонів вітають Максима Бурбака з днем народження

“Фронтовики” з усіх регіонів вітають Максима Бурбака з днем народження

Голова фракції “Народного фронту” у Верховній Раді Максим Бурбак відзначає сьогодні, 13 січня, свій день народження.


Однопартійці, однодумці та друзі Максима Бурбака у своїх вітаннях висловили йому слова вдячності та побажали всіляких гараздів.

Зокрема, миколаївський нардеп Вадим Підберезняк, вітаючи Максима Юрійовича, побажав йому усіх благ та Божого благословіння.

Найширіші вітання з нагоди дня народження адресували Максиму Бурбаку й інші народні депутати-“фронтовики” від Миколаївщини – Ігор Бриченко, Тарас Кремінь та інші.
До їхніх вітань долучився і увесь загал Миколаївської облпарторганізації “Народного фронту”.
Розуміння від людей і терпіння у роботі на довготривалу перспективу, надійних старих соратників і нових справжніх друзів, захисту від брехливого наклепу, заслуженого визнання і вдячності за всі добрі справи, здоров’я і наснаги побажав Юрій Чорней, принагідно подякувавши Бурбаку за принципову позицію у парламенті.  
Вдалого політичного року побажала Galina Vasilevska .
Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху, – написав на сторінці Максима Бурбака у мережі Фейсбук  Valeriy Petruyk .
Приєднуючись до привітань,  зичимо Максиму Юрійовичу  наснаги та енергії, і лишатися вірним обраній справі на благо народу України.