«Людей треба чути». Вадим Підберезняк зустрівся з батьківським комітетом ЗОШ №12 м. Первомайська

«Людей треба чути». Вадим Підберезняк зустрівся з батьківським комітетом ЗОШ №12 м. Первомайська

Народний депутат Вадим Підберезняк під час традиційної роботи на окрузі відвідав ЗОШ №12 м. Первомайська та поспілкувався з представниками батьківського комітету і керівництвом навчального закладу.

Ця зустріч вже не перша. Народний обранець свого часу відгукнувся на звернення батьківського комітету і допоміг школі з ремонтом кабінету хімії. Продовжує допомагати й нині. Невирішених питань ще чимало. Тож було про що поговорити й згадати, яким незвичним було знайомство. Адже офіційного звернення про допомогу Вадим Підберезняк не отримував; люди просто звернулись до нього через соцмережу і отримали відповідь, а згодом і підтримку.

«Людей треба чути. І використовувати для цього усі можливі засоби комунікації. Аби був ефект. Проблема озвучена, а далі вже особиста зустріч і пошук шляхів її вирішення. Спільними зусиллями можна гори звернути. Тож я щиро вдячний батьківському комітету ЗОШ №12 м. Первомайська за те, найперше звернення. Ми зустрілись, поговорили, об’єднались і вирішили існуючу проблему. Здолаємо й інші», – зазначив Вадим Підберезняк.