«Забезпечення та відновлення комфортного життя людей – одна з найважливіших прерогатив у моїй роботі», – Вадим Підберезняк

«Забезпечення та відновлення комфортного життя людей – одна з найважливіших прерогатив у моїй роботі», – Вадим Підберезняк

Народний депутат Вадим Підберезняк залучив державну субвенцію в розмірі 650 тис. грн., яка вже успішно освоюється в с. Тридуби Кривоозерського району у рамках Державної програми «Питна вода». Нині в селі триває буріння свердловини, а далі будівництво водонапірної вежі та водогону, який забезпечить водопостачанням 200 споживачів та місцеву амбулаторію первинної медицини.

«Забезпечення та відновлення комфортного життя людей – це  моя соціальна програма, яка спрямована на підвищення рівня життя жителів найвіддаленіших сіл. Уявіть собі, 21-ше сторіччя, а в селах досі немає водогону. Про який побут, про який комфорт може йти мова. Я вдячний місцевому самоврядуванню та усім небайдужим сільчанам Тридубів, які разом зі мною активно «проштовхували» цю тему. За вчасно виготовлений проект. За небайдужість. Ми згуртувались і практично вирішили проблему. Потрібно ще трохи часу й Тридуби будуть з водою», – зазначив Вадим Підберезняк.

Після огляду «бурової платформи» та спілкування зі спеціалістами і сільським головою народний обранець зустрівся з жителями села. Сільчани подякували нардепу за допомогу та звернулись ще з одним  проханням: посприяти збереженню в селі відділення «Ощадбанку». Вадим Підберезняк пообіцяв розглянути це питання та зробити все від нього залежне, щоби його врегулювати.