“Сумніви були. Можливо підкилимна гра, чому саме ці області, чому напередодні Президентських виборів?”, – Тарас Кремінь (відео)

“Сумніви були. Можливо підкилимна гра, чому саме ці області, чому напередодні Президентських виборів?”, – Тарас Кремінь (відео)

Депутат Верховної Ради України “народнофронтівець” Тарас Кремінь в ефірі ТРК “НІС-ТВ” (передачі “Добрий вечір”) поспілкувався про актуальне:

“Сумніви були. Можливо підкилимна гра, чому саме ці області, чому напередодні Президентських виборів? Але потім мені почали телефонувати військові. Вони всі підтримують введення воєнного стану”. 

“Кожного дня на фронті поранені, вбиті. А в Миколаєві – невизначеність еліт, в нічних клубах – гульбища, фейєрверки, хоча вони заборонені. Я звертався до міського голови, щодо обмежень продажу алкоголю в нічний час. Він не розуміє. В школах було розпилено газ – реакції нема. Де система “Безпечне місто”? Я не бачу адекватного реагування з боку місцевих чиновників, які несуть за це відповідальність”.

“Морехідна школа буде в структурі Національного університету кораблебудування. Її колишній гуртожиток передається Чорноморському Національному університету виключно для потреб іноземних студентів”. 

“З моєї ініціативи наша “могилянка” потрапила до ТОП списку, рекомендованого Національною медичною радою Індії. Відповідно до цього зростає студентський контингент з Індії. Це підтвердження високого рівня медичної освіти в Україні і прямі інвестиції в освітню галузь”.