«Я не можу ремонтувати дороги за вас», – Володимир Омелян (відео)

«Я не можу ремонтувати дороги за вас», – Володимир Омелян (відео)

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав Миколаїв та долучився до роботи Миколаївського економічного форуму «Миколаївщина – надійний партнер» у ході якого обговорювались нагальні та важливі для регіону питання розвитку залізничної, дорожньої, авіаційної інфраструктури та морегосподарського комплексу.

На думку міністра, Миколаївщина має потужний потенціал, але для його реалізації мають бути об’єднані зусилля, як державних інституцій, так і місцевої влади та громади: « Область має повну підтримку з боку Президента і мою особисту. Але ви повинні бути єдиними всередині. Якщо громада не буде згуртована, то результату не буде ніколи. Повинна бути командна робота заради успіху усіх».

Передусім, Володимир Омелян звернув увагу на болюче для Миколаївщини питання – стан доріг в області та закликав миколаївців до відповідальності: « Ми створили дорожній фонд і забезпечили фінансування дорожньої галузі. Так в проекті бюджету на наступний рік ми передбачаємо мільярд гривень на дорогу Миколаїв-Кропивницький. Дорожній фонд виділить майже мільярд гривень на дороги, як обласного так і державного значення. Але далі справа за вами. Я не можу ремонтувати дороги за вас».

Не залишилось поза увагою і питання ремонту та реконструкції  Миколаївського залізничного вокзалу. «По залізничному вокзалу ми виходимо на бачення концесії цього об’єкту в форматі, зокрема,  державно-приватного партнерства. Можливо це концесія буде з місцевими органами влади. Можливо ми шукаємо приватного партнера. Якщо ми шукаємо приватного партнера то яким чином це буде, які пропозиції і строки реалізації проекту? Питань багато, але вони будуть вирішені»

Потрапила в поле зору очільника Міністерства інфраструктури і суднобудівна галузь: «Я вболіваю за Миколаївщину і вірю в її перспективи та шалений потенціал. Ми повинні відродити традиційні галузі, які були типові для Миколаївщини. Це, передусім, суднобудування. З наступного року великі компанії, які присутні в Україні, будуть інвестувати в будівництво річкових барж і буксирів. І це повинно бути на Миколаївщині. Ви повинні відродити цю галузь і у вас є всі шанси для цього», – наголосив Володимир Омелян.

Що ж стосується авіаційної інфраструктури, то міністр зазначив, що готовий зробити усе можливе задля залучення лоукостерів до роботи в Миколаївському аеропорту, але  область має вирішити усі необхідні питання, щоби він запрацював належним чином.