Процес передачі спорткомплексу «Зоря» у комунальну власність відтепер на міністерському контролі

Процес передачі спорткомплексу «Зоря» у комунальну власність відтепер на міністерському контролі

Процес переходу спорткомплексу «Зоря» у комунальну власність затягується і від того виникло чимало проблем з його фінансуванням та унеможливленням брати участь у виїзних змаганнях спортсменів, які там тренуються. Тому проблему потрібно вирішувати якнайшвидше. Про це на 42-й сесії Миколаївської міської ради заявив народний депутат України Вадим Підберезняк, який не залишився осторонь процесу та пообіцяв звернути увагу на це питання Міністрества молоді і спорту України.

Свою обіцянку народний обранець виконав і днями організував зустріч керівництва спорткомплексу, тренерів та спортсменів з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим.

«Дякую Ігорю Жданову за людяне відношення та підтримку у вирішенні проблем та контролю за правильним вирішенням даного питання! Будуть звернення міністра до Укроборонпрому , Міністерства ЖКГ, голови (Миколаївської) ОДА та міського голови! Вірю у позитивне вирішення цього питання ! Небайдужий колектив – молодці!», – написав Вадим Підберезняк на своїй сторінці у мережі Фейсбук.