«Тиск на міністра інфраструктури Володимира Омеляна – це політичні репресії», – Миколаївська обласна організація ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

«Тиск на міністра інфраструктури Володимира Омеляна – це політичні репресії», – Миколаївська обласна організація ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

ЗАЯВА

Миколаївської обласної організації ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

У момент створення Національного антикорупційного бюро громадяни України мали надію, що  Держава, нарешті, отримає дієвий, політично незаангажований  інструмент боротьби з корупцією, яка нині, наче іржа, роз’їдає  державні інституції,  підриває соціально-економічний стан і паплюжить імідж України на міжнародній арені.

Але, на жаль, НАБУ не виправдало цієї надії, перетворившись в інструмент політичних репресій та впливу на політичні процеси в країні. Підозра міністру інфраструктури Володимиру Омеляну – яскраве цьому підтвердження.  Замість виконання своїх безпосередніх обов’язків, які функціонери з антикорупційного бюро переклали на плечі громадськості, слідчі НАБУ займаються фабрикуванням справ проти «незручних» посадовців, не маючи для цього жодних підстав, окрім політичних мотивів.

З огляду на це, звертаємось до міжнародного співтовариства з проханням звернути увагу на проблему, яка виникла в Україні у зв’язку з відвертою політизацією роботи Національного антикорупційного бюро та до Президента України і Прем’єр-міністра з вимогою вжити усіх необхідних заходів та дій, щоби НАБУ, зрештою,  почало по-справжньому боротись з корупцією і припинило виконувати політичні «замовлення».

Миколаївська обласна організація ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ»