Спортивне свято у подарунок школярам

Спортивне свято у подарунок школярам

Президент ГО “Спортивна федерація ІФІТ”, помічник народного депутата України Вадима Підберезняка Віталій Волков організував спортивне свято для учнів Арбузинської ЗОШ ім. Т.Г. Шевченка.

“Продовжуєм популяризувати здоровий спосіб життя. Сьогодні ми приїхали до Арбузинської ЗОШ. Провели дуже гарний такий захід спортивний. Дітки всі такі енергічні, все пройшло, ну супер, мені дуже це сподобалось”, – наголошує організатор.

Популяризація різних видів спорту та формування здорового образу життя серед дітей і юнацтва – основна мета діяльності  ГО “Спортивна федерація ІФІТ”. Народний депутат Вадим Підберезняк, як людина близька до спорту та політик, який прекрасно усвідомлює важливість виховання здорової нації,  системно підтримує даний напрямок і тісно співпрацює з “СФ ІФІТ”, яку очолює його помічник.  Тож і нині не залишився осторонь. Надав усю необхідну допомогу.

“Віталій створив свою спортивну федерацію “ІФІТ”, яка розвиває спорт, розвиває у дітях кращі людські якості, вчить їх жити здоровими. Віталій, дякую від усіх”, – написав Вадим Підберезняк на своїй сторінці у мережі Фейсбук. 

 

 

 

 

 

 

Свято спорту у Арбузинській ЗОШ ім. Т.Г. Шевченка подарувало дітям можливість не лише перевірити свої праткичні спортивні навички, а й “підтягнути” теорію в інтелектуальних змаганнях. Задоволеними залишились усі. Учасники “Веселих стартів” отримали медалі та подарунки. Не обійшлося й без приємного сюрпризу для шкільної бібліотеки.