“Консолідуючись, ми зробимо Україну сильнішою”, – Тарас Кремінь

“Консолідуючись, ми зробимо Україну сильнішою”, – Тарас Кремінь

Перед дев’ятою сесією восьмого скликання Верховної Ради України, яка буде вирішальною в контексті майбутніх президентських і парламентських виборів, стоїть немало життєво важливих завдань.
В першу чергу, це стосується питань національної та інформаційної безпеки, а це, зокрема, закони про Службу безпеки, про розвідувальні органи, про державне оборонне замовлення, а також про окремий парламентський комітет, який здійснюватиме парламентський контроль над сектором безпеки, розвідувальними органами.

Фактично готовий до розгляду комітетами проект Державного бюджету України на 2019 рік, закон про українську мову. Важливі питання затвердження нового складу ЦВК, ратифікацій міжнародних угод, парламентських слухань. Не оминаю і розгляду виборчого кодексу, довкола якого тривають продуктивні дискусії. І законів проти колабораціоністів.

Як голова підкомітету з питань освіти, вболіваю за прийняття законів про дошкільну, загальну середню, професійну (професійно-технічну), фахову передвищу освіту, про державну підтримку обдарованої молоді, про державне регулювання інноваційної діяльності, а також внесення змін до діючих законів про вищу освіту, наукову і науково-технічну діяльність, щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг, забезпечення оздоровлення дітей тощо. Не виключаю важливості збільшення фінансування української освіти, яка збільшує наші сподівання на успішне майбутнє.

Відстоюючи інтереси миколаївців, зроблю все для відповідного проходження важливих для нашої економіки законів на підтримку суднобудівної галузі в Україні, стосовно розвитку індустріальних парків, на забезпечення збалансованого розвитку людського капіталу, охорону здоров`я, підтримку громад та їх розвитку. Крім цього, важливими для Миколаївщини є будівництво і ремонт доріг за кошти дорожного фонду та в результаті митного експерименту, а також проходження законів про внутрішній водний транспорт, щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху, в більшості документів яких маю честь бути співавтором.

Вважаю, що цієї парламентської сесії ми маємо всі можливості на кращі зміни. Консолідуючись, ми зробимо Україну сильнішою.

Тарас Кремінь, народний депутат України, ПП “НАРОДННИЙ ФРОНТ”