Вадим Підберезняк домігся виділення державної субвенції на заміну вікон у сільській школі

Вадим Підберезняк домігся виділення державної субвенції на заміну вікон у сільській школі

220 тисяч гривень з державного бюджету зусиллями народного депутата України Вадима Підберезняка отримала ЗОШ I-II ступенів села Іванівка Братського району. Нині роботи по встановленню енергоефективних вікон майже завершені. Народний обранець пересвідчився у цьому особисто, завітавши на шкільні урочистості з нагоди початку нового навчального року.

Вадим Підберезняк привітав педагогів, учнів і батьків з 1-м вересня та зазначив: «Оновлення Іванівської ЗОШ – яскравий приклад успіху, досягнутого завдяки нашим спільним зусиллям. Небайдужість керівництва школи, бажання берегти та розвивати рідний навчальний заклад, допомогли вирішити це питання у максимально стислі строки. І я радий, що зміг посприяти у його вирішенні. Щиро бажаю учителям і учням успіхів та натхнення у Новій українській школі».

Цього ж дня народний депутат відвідав Братський районне відділення  стаціонарного догляду для постійного або тимчасового  проживання самотніх людей похилого віку. Поспілкувався з колективом і підопічними, подарував інвалідний візок жінці, яка нещодавно перенесла інсульт та надав закладу фінансову допомогу на придбання підгузків.