«Медична реформа «пробуксовує» на розбитих дорогах», – Вадим Підберезняк

«Медична реформа «пробуксовує» на розбитих дорогах», – Вадим Підберезняк

Народний депутат України Вадим Підберезняк зустрівся з колективами Братської і Арбузинської ЦРЛ та передав медичним установам матеріально-технічні засоби, вкрай необхідні районним лікарням: багатофункціональні ліжка, протипролежневі матраци, інвалідні візки, ходунки,  пересувні крісла-туалети, катетери, витратні матеріали, підгузки, спецодяг для лікарів. Ця допомога системна, як і зустрічі з медперсоналом, котрі відбуваються щоразу під час роботи депутата на окрузі.

«Саме зустрічі з лікарями, детальне обговорення з ними принципів реформування медичної галузі та їхні численні нарікання спонукали мене не голосувати за медичну реформу. Але це не означає, що я якимось чином дистанціювався від даного питання. Таке просто неможливо. Я робив і робитиму все можливе, щоби лікарні віддалених північних районів Миколаївщини – Первомайського, Кривоозерського, Врадіївського, Братського, Арбузинського  були забезпечені сучасним обладнанням та могли створити комфортні робочі й побутові умови для лікарів і пацієнтів. Чимало вже зроблено. Але ще більше потрібно зробити. Бо медична реформа – процес комплексний і він, нині, серйозно «пробуксовує» в тому числі і на розбитих місцевих дорогах. Тож не обладнанням єдиним та ремонтами приміщень потрібно займатись, а й інфраструктурою, ремонтом доріг. І про це я нині регулярно спілкуюсь з обласною владою. Певні напрацювання вже є», – зазначив Вадим Підберезняк під час спілкування з лікарями Братської та Арбузинської ЦРЛ.

На зустрічі також йшлося про зарплати медпрацівників, кадрові питання (залучення молодих спеціалістів та заоохочення їх до роботи у віддалених районах), співпрацю медичних установ з органами місцевої влади тощо. Вадим Підберезняк пообіцяв і надалі робити все від нього залежне, щоби максимально ефективно вирішувати проблеми, які нині «псуюють життя» лікарям районних лікарень, амбулаторій та ФАПів.