«Нова українська школа» – це, передусім, вчителі та учні, які прагнуть новацій», – Вадим Підберезняк

«Нова українська школа» – це, передусім, вчителі та учні, які прагнуть новацій», – Вадим Підберезняк

Напередодні 1 вересня народний депутат України Вадим Підберезняк відвідав традиційну серпневу конференцію освітян Братського району та  привітав вчителів і учнів з початком нового навчального року. Не обійшлося й без подарунків:  районне управління освіти отримало  кольоровий принтер, а місцева громада – сучасний спортивний майданчик (міні-стадіон) зі штучним покриттям, який з’явився у райцентрі завдяки зусиллям народного обранця. Вадиму Підберезняку довелось добряче «повоювати» з обласною владою, щоби переконати очільників області у необхідності спрямувати кошти на будівництво такого спортивного об’єкту в смт Братське, якого, на жаль, не було в планах. Тепер є. І є стадіон, який урочисто відкриють 1 вересня.

«Лише спільними зусиллями ми зможемо успішно реалізувати масштабну реформу вітчизняної сфери освіти. Створити новий освітній простір, комфортне середовище для педагогів і учнів, дати старт «Новій українській школі». Тому що «Нова українська школа», це, передусім, ви – педагоги і учні, які не бояться новацій, а прагнуть їх. Прагнуть навчати і навчатись за сучасними прогресивними методиками, отримувати не лише знання, а й вміння послуговуватись ним у подальшому житті. Тож успіхів вам, педагоги і учні. А «першачкам» – неймовірних вражень і емоцій від навчання у «Новій українській школі», – зазначив Вадим Підберезняк у своєму вітальному слові.

Цього ж дня нардеп відвідав Кавунівську філію Арбузинської ЗОШ 1-3 ступенів «ім. Т.Г. Шевченка», яка отримала від нього у подарунок зручні парти для учнів другого класу та стільці для вчителів.