«Будьмо гідними самопожертви борців за Незалежність України», – Вадим Підберезняк

«Будьмо гідними самопожертви борців за Незалежність України», – Вадим Підберезняк

Святкові дні Вадим Підберезняк вже традиційно провів у районі, вітаючи з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України жителів найвіддаленіших сіл Миколаївщини.

Народний депутат побував у селах Лиса Гора, Софіївка, Лозоватка, Тарасівка. Поспілкувався з громадами та зробив  подарунки, допомігши в організації святкових заходів (професійна  ді-джей і пі-джей програма урізнобарвила вечірні концерти неймовірним драйвом та яскравими кольорами).

А в неділю Вадим Підберезняк завітав до м. Первомайськ де відвідав святкові урочистості у мікрорайоні «47-й квартал»: побавив малечу і не тільки  солодощами до столу та привітав містян зі знаменними святами: «Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Для кожного українця, патріота ці Свята є найзначимішими, найдорожчими! 27 років тому над Україною замайорів Національний Стяг, а наша Батьківщина рушила у майбуття суверенним шляхом! Але непростим видався цей шлях. І саме зараз, у жорстокій борні з підступним ворогом, наш Народ здобуває справжню Незалежність! Вона дається нам дорогою ціною! Ціною безцінних життів кращих синів і доньок Нації! Тож будьмо гідними їхньої самопожертви!  Будьмо гідними Волі та Незалежності! Єднаймось у боротьбі за них! Разом переможемо! Слава Україні! Слава Героям!».