З Днем Хрещення Київської Руси-України!

З Днем Хрещення Київської Руси-України!

Шановні миколаївці!

Прийміть щирі вітання з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Руси-України!

Ми відзначаємо це Свято 28 липня, у день вшанування Святого Рівноапостольного Князя Володимира!

Ця історична подія дала можливість Київській державі увійти в коло країн християнської цивілізації, європейського світу, стати складовою його інтелектуального і духовного надбання, рівноправним та визнаним суб’єктом міжнародних відносин.

Відтоді Київська Русь стала могутньою державою середньовічної Європи, яка відіграла велику роль як в історії східнослов’янських народів так і в світовій історії.

Існує повір’я, що Бог не дає тих випробувань, які людина не спроможна витримати. Тож ми мужньо тримаємо удар, який випав на  долю нашої Батьківщини  і  свято віримо, що Всевишній почує молитви матерів, пошле нам Перемогу та мир на нашу землю. Кожному буде по вірі його.

То ж не втрачаймо віри, укріплюймо її щирими молитвами, світлими помислами та богоугодними діяннями. Нехай наша віра ніколи не згасає, а приносить у кожну домівку теплоту, добро, щастя і любов!

В цей святковий день щиро бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я, довголіття та Єднання: заради Перемоги над підступним ворогом, заради збереження цілісності та Незалежності України і розбудови її у Вільну та процвітаючу Європейську Державу!

Слава Всевишньому! Слава Україні!

 

Миколаївська обласна організація ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.