Вадим Підберезняк домігся виділення державної субвенції на вирішення проблеми водопостачання с. Адамівка, що на Врадіївщині.

Вадим Підберезняк домігся виділення державної субвенції на вирішення проблеми водопостачання с. Адамівка, що на Врадіївщині.

Село Адамівка Врадіївського району у літню спеку фактично зневодніло через незадовільний технічний стан місцевих водонапірних башт. Вони потребували термінового ремонту, але коштів, необхідних для цього, у місцевому бюджеті не було. Тож сільський голова Наталя Потреба та депутат районної ради Василь Ільчук вирішили звернутись по допомогу до народного депутата України Вадима Підберезняка. Розуміючи критичність ситуації,  нардеп доклав максимум зусиль, щоби вирішити проблему і домігся термінового  виділення 480-ти тисяч гривень державної субвенції на ремонт гідротехнічних споруд. Гроші місцева громада вже отримала. Ремонтні роботи розпочинаються.

«Хочу подякувати усім активним та небайдужим жителям села, зусиллями яких, вирішення цього складного питання було максимально прискорено. Даний приклад яскраво демонструє, що завдяки спільним зусиллям депутатів усіх рівнів, місцевої влади та, передусім, громади, можна гори звернути, у хорошому сенсі цього вислову», – заначив Вадим Підберезняк та додав, що продовжить роботу у цьому напрямку, бо має аналогічне звернення з Кривоозерщини.

Під час відвідин Врадіївського району Вадим Підберезняк завітав ще й  до місцевої ЦРЛ, щоби оглянути результати капітального ремонту ліфтового підйомника та заміни вікон у пологовому відділенні. Ці роботи також виконувались за рахунок коштів державної субвенції, залученої народним депутатом, як і придбання нового апарата УЗД (загалом близько мільйона гривень).