“Настільки неприхованої корупції я не бачив”, – Вадим Підберезняк

“Настільки неприхованої корупції я не бачив”, – Вадим Підберезняк

Минулої п’ятниці були оголошені результати конкурсу на осблуговування багатоповерхівок в Інгульському, Корабельному, Центральному районах міста та мікрорайоні Соляні. Переможцем конкурсу стала “новонароджена” фірма  “Місто для людей Миколаїв”, зареєстрована лишень три тижні тому.

Коментуючи ситуацію, міський голова Олександр Сєнкевич зауважив, що для нього також “стало сюрпризом те, що в конкурсі на обслуговування житлових будинків  перемогла приватна компанія, раніше нам не відома”, але  комісії, яка розглядала пропозиції учасників конкурсу, напевно вдалось переконати мера у тому, що ця фірма здатна ефективно працювати, бо він “змінив гнів на милість” та закликав “дати шанс приватній фірмі, а не сліпо виступати за ЖЕКівську монополію”.

В  той же час ця ситуація, м’яко кажучи, доволі неоднозначна. Про що на своїй сторінці у фейсбук написав народний депутат України Вадим Підберезняк, який звернувся до міського голови з вимогою “припинити експерементувати над жителями міста” та зауважив, що “в ситуації, коли фірма, організована три тижні тому виграє конкурс на обслуговування половини міста, коли вартість послуг вища за інші пропозиції на 50%, коли невідомо яким чином вони піднімуть якість послуг і коли ця ж фірма бере в абоненти 50% містян, інакше як аферою це не назвеш!”

Народний депутат також доволі жорстко додав, що “складається враження, що хтось перестав соромитись і вирішив брати по-крупному”.