З Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

З Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

У першу неділю липня військові моряки відзначають своє професійне свято – День Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Це свято утверджує Україну, як морську державу, історія якої нерозривно пов’язана з морем. Київська Русь, Козацька республіка та українські державні утворення часів 1917-1920 років завжди розглядали військовий флот, як важливий інструмент національної державної політики.

Втім, справжню можливість збудувати власні Військово-Морські Сили український народ отримав у доленосному 1991 році. З цього часу був пройдений важкий шлях становлення та розвитку – від організаційної групи до повноцінного виду Збройних Сил України. Особливе визнання на міжнародному рівні військові моряки отримали за бездоганно виконані бойові та спеціальні завдання, які сприяли зміцненню авторитету нашої держави на світовій арені.

Російська збройна агресія, підтримана місцевими колаборантами, стала для особового складу  Військово-Морських Сил Збройних Сил України перевіркою на вірність та громадянську зрілість. Незважаючи на підступний удар, український флот завдяки мужності та жертовності кращих патріотів вистояв, тим самим створивши умови для відродження та нового розвитку.

На сьогодні Військово-Морські Сили гідно виконують завдання за призначенням у складі сил антитерористичної операції, здійснюють заходи бойової діяльності, зміцнюють рівень регіональної безпеки на півдні України.

Ці досягнення є результатом наполегливості та сумлінності кожного військового моряка України, його патріотизму та безмежної любові до Батьківщини! Це гідний приклад прийдешнім поколінням!

Шановні військові моряки! Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, витримки та незламної сили духу, перемог та нових звершень у справі захисту морських рубежів України та відновлення її територіальної цілісності!

Миколаївська обласна організація ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ»