“Прагнення дітей до творчості потрібно всебічно підтримувати”, – Вадим Підберезняк

“Прагнення дітей до творчості потрібно всебічно підтримувати”, – Вадим Підберезняк

Народний депутат України Вадим Підберезняк допоміг двадцяти вихованцям театральної студії Первомайського міського палацу дитячої та юнацької творчості “Горицвіт” взяти участь у міжнародному дитячому фестивалі “Золотий Лелека”, який проходить нині у селищі Рибаківка. Зусиллями народного обранця юні таланти Первомайщини  забезпечені кімнатами та п’ятиразовим харчуванням у дитячому таборі “Маяк” на час проведення фестивалю і зможуть не лише викластись на “усі 100” на фестивальній сцені, а й гарно та з комфортом відпочити.

Для глядачів і журі вихованці театральної студії первомайського ПДЮТ “Горицвіт” підготували дві театралізовані постановки – “Не їжак” та “З тобою все покінчено назавжди” і сольні номери: Тетяни Остапенко – вірш “Я таке дерево” (автор Григорій Поженян) та твір Івана Франка з циклу “Веснянки”, Даши Паланюк – “Дикі образи дикобраза” (автор Ірен Роздобудько), Лізи Колісніченко – “Як намалювати птаху” (автор Жак Превер). Номери характерні, андеграундові, складні, а тому юні артисти з Первомайська, безумовно, заслужать і овації глядачів, і високі оцінки журі.

“Прагнення дітей до творчості потрібно всебічно підтримувати. Творчість формує гармонійну і різнобічну  особистість, здатну мислити та діяти яскраво і нестандартно, але, в той же час, бути відповідальною за свої дії – перед своїм глядачем, перед суспільством, перед Батьківщиною. Тому я з радістю відгукнувся на прохання юних театралів і зробив усе від мене залежне, щоби вони не переймались побутовими питаннями, а цілком віддались творчості і вибороли гідні нагороди на престижному  міжнародному фестивалі “Золотий Лелека”. Ну і, звісно, гарно відпочили”, – зазначив Вадим Підберезняк.