“Зрада по відношенню до миколаївців”, – Вадим Підберезняк

“Зрада по відношенню до миколаївців”, – Вадим Підберезняк

Послуги, стан транспорту і багато іншого не відповідають сучасним вимогам, але влада при цьому пішла на поступки перевізникам.

Миколаївський нардеп Вадим Підберезняк назвав позицію виконкому, за чиїм рішенням було підвищено тариф, зрадницькою по відношенню до миколаївців, і лобістською по відношенню до автоперевізників.

«Сьогодні виконком Миколаївської міської ради прийняв рішення про підвищення вартості проїзду в міському громадському транспорті. Вважаю таку позицію виконкому зрадницькою по відношенню до миколаївців і лобістською по відношенню до автоперевізників! Послуги, стан транспорту і багато іншого не відповідають сучасним вимогам! Більш того, витрати на проїзд, поряд з витратами на комуналку, харчування, одяг, медичне обслуговування складають основну частину витрат жителів Миколаєва! На жаль, разом з підвищенням вартості проїзду, не підвищується якість обслуговування і перевезень! »- написав нардеп в Фейсбук.

На його думку, виконком зобов’язаний був виставити свої умови по відношенню до автоперевізників Миколаєва, провести перевірку якості послуг, стану транспорту, проконтролювати, яким чином проходять медогляд водії перед кожним виходом на лінію і багато іншого.

«У зв’язку з вищевикладеним звернувся до мера Миколаєва, нацполіцію, прокуратуру і трансбезопеку провести перевірку всіх без винятку автоперевізників на предмет дотримання законодавства України в сфері автомобільних перевезень та безпеки на транспорті! Сучасним тарифами – сучасна якість послуг »- резюмував Підберезняк.