«Найважливіше ми зробили – зберегли команду», – Вадим Підберезняк

«Найважливіше ми зробили – зберегли команду», – Вадим Підберезняк

Миколаївська обласна організація ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ» має достатній потенціал для ефективної участі у життєдіяльності місцевих громад та виборчому процесі. Про це сьогодні йшлося на зборах керівників та активістів районних партійних організацій, за участі голови обласної організаціїї ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ», народного депутата Вадима Підберезняка, члена Політради партії Вадима Мерікова та нардепів-«фронтовиків» Тараса Креміня і Ігоря Бриченка.

«Я хочу подякувати партактиву за збереження цілісності організації, активну партійну та громадську позицію, небайдужість до проблем громад та участь у їх вирішенні. Хто би що не казав, які би «рейтинги» не малював на різних рівнях, я бачу реальних людей, які готові працювати і брати активну та, головне, ефективну і продуктивну участь у громадському, політичному та виборчому процесах на теренах Миколаївщини. Ми ніколи не сиділи склавши руки. Активно працювали і люди бачили й бачать результати цієї роботи.  Тож нам не соромно перед виборцями зараз, не буде соромно й надалі», – наголосив Вадим Підберезняк.

Вадим Меріков додав, що нещодавно він ознайомився з роботою чималої кількості обласних організацій «НАРОДНОГО ФРОНТУ» і хоче зазначити, що Миколаївська парторганізація виглядає достойно і гідно представлена у всеукраїнській структурі, яка, в свою чергу, попри заяви скептиків, має амбітні плани щодо участі у виборчому процесі, а до цього продовжуватиме належним чином працювати у коаліції, зберігаючи позиції найдисциплінованішої фракції Верховної Ради.

Тож у своїх думках і рішеннях учасники наради були одностайні: подальший постійний і скрупульозний діалог з людьми на місцях, задля виявлення найболючіших проблем та робота над їх вирішенням і надалі залишатимуться основними напрямками діяльності обласної організації «НАРОДНОГО ФРОНТУ». Команда збережена, а це означає, що є кому працювати і досягати результатів. Не популістських політичних, а реальних, спрямованих на зміни у громадах і в державі, яка має лише один напрямок руху – європейський. І цей вектор повністю співпадає з прагненнями «НАРОДНОГО ФРОНТУ».