Професійна команда – запорука успішної роботи!

Професійна команда – запорука успішної роботи!

Народний депутат України Вадим Підберезняк вручив посвідчення помічника-консультанта на громадських засадах новим членам своєї команди та зазначив, що радий бачити в ній справжніх професіоналів, яким небайдужа доля Миколаєва та Миколаївщини.

“Радію, що команда помічників, а точніше – однодумців, поповнюється професіоналами. Кожний з них пройшов життєвий шлях, маючи чималий життєвий досвід, кожний живе у Миколаєві, рідному місті і хоче жити тут надалі, ми всі хочемо, щоби тут жили наші діти! Саме тому докладемо макисмум зусиль для процвітання Миколаївщини і максимум зусиль, щоби захистити та допомогти кожному Миколаївцю!”, –  написав Вадим Підберезняк на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Посвідчення помічника-консультанта народного депутата  сьогодні отримали відомий спортсмен Віталій Волков, який займається розвитком спорту та підтримкою молодіжних ініціатив; Андрій Кірюнов, у сфері його відповідальності – питання інвестицій та розвитку підприємництва; Сергій Горбатюк, опікуватиметься напрямком розвитку бізнесу та захисту підприємництва; Олександр Федорчук – питання військової і цивільної медицини та Микола Анчербак, який візьме на себе питання допомоги військовим та сферу міських пасажирських перевезень.