«Конструктивний діалог аграріїв і законодавців дасть змогу підвищити ефективність роботи, спрямованої на розвиток аграрного сектору України», – Вадим Підберезняк

«Конструктивний діалог аграріїв і законодавців дасть змогу підвищити ефективність роботи, спрямованої на розвиток аграрного сектору України», – Вадим Підберезняк

Народний депутат України Вадим Підберезняк взяв участь у відкритті міжнародної аграрної конференції, традиційного «Дня поля», організованої Миколаївським національним аграрним університетом.

«Хочу, передусім, подякувати організаторам за цю щорічну, вкрай важливу,  ініціативу та усім, хто завітав на «День поля» миколаївської «аграрки». Адже об’єднання теорії і практики, демонстрація та ознайомлення з новими досягненнями у сфері насінництва та технічного забезпечення, сучасних   аграрнихтехнологій, технологій захисту рослин тощо дає змогу вітчизняним і, зокрема, миколаївським сільгоспвиробникам йти у ногу з часом та вирощувати гарні врожаї навіть у так званій «зоні ризикованого землеробства», – зазначив народний депутат.

На демонстраційних полях університету зустрілись студенти і науковці, сільгоспвиробники і насіннєводи, виробники сучасної сільгосптехніки та розробники  новітніх аграрних технологій. Кворум учасників конференції вражаючий. І, на думку Вадима Підберезняка, це важливо не лише для людей, об’єднаних спільним напрямком діяльності, а й для налагодження діалогу між аграріями та законодавцями.

«Ми повинні вести діалог. Конструктивний діалог, котрий дасть змогу виявити найболючіші, найнагальніші питання аграрного сектору України, вирішення яких потребує законодавчих ініціатив та роботи на рівні Верховної Ради України. Тож я закликаю вас до цього діалогу. Я готовий і завжди відкритий для нього», – наголосив нардеп.