На День науки – і спорт, і дипломатія, і технопарк!

На День науки – і спорт, і дипломатія, і технопарк!

Сьогодні в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова разом із ректором Eugeniy Trushliakov та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні п. Лі Янг Гу (вперше в Миколаєві) привітали науковців із нашим професійним святом, а також відкрили чемпіонат України з судномодельного спорту в класах-моделях копій.

Обговорили з колегами проект співпраці між нашими та корейськими університетами щодо важливості програм обмінів, інтернаціоналізації освіти, спільних наукових проектів, трансфертів технологій та інновацій. Зі свого боку пан Посол зацікавлений у підтримці відродження глобального проекту Великого Шовкового шляху, яким можна передбачити створення в Миколаєві інноваційно-технологічного кластера на діючій університетській та платформах зацікавлених підприємств краю.

Ці та інші питання можуть стати предметом проекту меморандуму про співпрацю між нашими університетами, підписання якого запланували на осінь 2018 року. Можливо, таким стане Корейський морський і океанічний університет.

До речі, радий був зустріти на цій виставці і найвідомішого у світі миколаївського моделіста, 88-річного фронтовика О.Г.Вичерова: це йому 1967 року Єлизавета ІІ – королева і голова держави Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії та 15-ти країн Співдружності націй – за кращу копію траулера, виконаного зі слонової кістки, вручила срібний кубок на змаганнях майстрів інженерії в Лондоні.

Тарас Кремінь, народний депутат України, ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”