«Алея миру» в «День Пам’яті та примирення»

«Алея миру» в «День Пам’яті та примирення»

В «День Пам’яті та примирення» жителі с. Мішково-Погорілове вшанували  воїнів загиблих у роки  Другої світової  і полеглих героїв сучасної російсько-української війни покладанням квітів до меморіалу та висадженням «Алеї миру» у сквері неподалік пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-33 рр. Відтепер тут зростатимуть двадцять блакитних ялин: нагадуванням про трагічні події в історії України та символом  її відродження і становлення, як Незалежної Європейської держави.

Разом із очільниками Мішково-Погорілівської громади, сільчанами та старшокласниками місцевої загальноосвітньої школи пам’ять усіх загиблих за Волю і Незалежність Батьківщини вшанували народний депутат України Вадим Підберезняк, народний депутат України 7-го скликання-екс-очільник Миколаївщини Вадим Меріков та активісти обласної організації ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

«Пам’ять. Ось те, що дає можливість нації  зберегти у віках імена героїв, які не пошкодували життя, щоби їхні нащадки жили у вільній та Незалежній державі. І ми повинні свято берегти пам’ять про них, передаючи її прийдешнім поколінням. Пам’ять про воїнів, які пожертвували собою в боротьбі з нацизмом у роки Другої світової війни. Пам’ять про воїнів, які кладуть свої життя на вівтар перемоги у війні сучасній: з російськими окупантами та їхніми посіпаками. Дуже важливо і значимо, що сьогодні тут з нами юні українці – одинадцятикласники місцевої школи. Адже саме вони берегтимуть надалі цю пам’ять та творитимуть новітню історію України і я вірю, що вона буде щасливою. Ці юнаки та дівчата мислять по-сучасному, усвідомлюють себе українцями, патріотами. І саме завдяки їм Україна обов’язково стане квітучою та сильною державою», – зазначив Вадим Підберезняк.

Його думку підтримав і Вадим Меріков, наголосивши, що «День пам’яті та примирення» обов’язково стане невід’ємною частиною тих пам’ятних весняних днів, які знаменують перемогу над нацизмом і не тільки :

«У ці радісні і в той же час сумні дні, ми згадуємо всіх, хто загинув, захищаючи рідну землю. Хто боровся на фронті, в підпіллі, в тилу. Сподіваюсь, що зовсім скоро 8 травня дійсно стане днем, коли українці вшановують пам’ять мільйонів загиблих у Другій світовій війні. Сьогодні ми заклали в Мішково-Погорілівському сквері «Алею миру», яка буде нагадувати майбутнім поколінням про ті трагічні події.