«Завдяки залученій народним депутатом Вадимом Підберезняком державній субвенції у селищі Братському реконструювали мостовий перехід»

«Завдяки залученій народним депутатом Вадимом Підберезняком державній субвенції у селищі Братському реконструювали мостовий перехід»

Мостовий перехід через річку Мертвовод у селищі Братському, який не бачив капітального ремонту з 1944 року минулого століття,  сьогодні було введено в експлуатацію після повної реконструкції. На ремонтні роботи витратили 3,5 млн.грн. державної субвенції та 35 тис.грн. з місцевого бюджету. Виділення Урядового фінансування домігся народний депутат України Вадим Підберезняк.

“Це наш спільний успіх, адже готова проектно-кошторисна документація дещо спростила субвенційний процес. І я щиро радий, що всі турботи, пов’язані з отриманням державного фінансування на соціально-економічний розвиток регіонів, у даному конкретному випадку, вже позаду, як і ремонтні роботи і сьогодні ми бачимо реальний якісний результат наших спільних зусиль. А тому щиро дякую і місцевій владі, і підрядникам, і усім братчанам за роботу та небайдужість. Хочу зазначити, що сьогодні жителі Миколаєва вам…заздрять. Бо мають два мости, які потребують ремонту, але поки що його не бачать, а братчани мають фактично новий міст, який значно покращить логістику двох районів. Тож будьмо разом і разом переможемо”,- наголосив Вадим Підберезняк.

Зі знаменною подією братчан привітав земляк – народний депутат 7 скликання, екс-очільник Миколаївщини Вадим Меріков. Він зазначив: «Капітальний ремонт мосту – це результат роботи всієї громади і народного депутата України Вадима Підберезняка. Децентралізація виходить на новий рівень і місцеві лідери повинні брати відповідальність. Тоді вже через 2-3 роки – такі проекти будуть нормою, а нові мости, дороги, ремонт шкіл та садочків – стандартом об’єднаних територіальних громад».