Скорботний янгол Чорнобиля

Скорботний янгол Чорнобиля

Дорогі земляки!  Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС !

26 квітня— день пам’яті, день скорботи і роздумів.
За час свого існування людство пережило безліч трагедій, але чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами екологічного лиха, руйнівного впливу на здоров’я людей, на життя. Ці страшні наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління.

32 роки тому на захист народу і землі України встали всі, хто брав участь у ліквідації аварії та будівництві захисної споруди-саркофага, який сховав залишки зруйнованого реактора.

У перших рядах на боротьбу з техногенною катастрофою стали і миколаївці. Вони разом зі своїми побратимами з усіх куточків країни захистили собою і світ, і нас з вами. Це були люди різного віку, різних спеціальностей і різного характеру. Пожежники і водії, медики і будівельники,  працівники сфери обслуговування, правоохоронних органів, військовослужбовці.

Пам’ять не має строку давності. У наших серцях, у серцях прийдешніх поколінь житимуть імена тих, хто собою захистив світ від атомного лиха, хто передчасно пішов від нас, уражений Чорнобилем.  Схилімо свої голови перед усіма, кого сьогодні вже немає з нами, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Урятований світ — найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі.

Пам’ятаймо їх!

Миколаївська обласна організація ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”