Доманівські школярі відвідали Верховну Раду України

Доманівські школярі відвідали Верховну Раду України

Ви колись бували у Верховній Раді? А учням Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 і її Новоолександрівської філії випала така нагода.  Чи це вдасться? Чи це взагалі можливо, щоб школярі потрапили до Парламенту України? Виявляється можливо! Василь Миколайович Іванченко– помічник народного депутата України В.І. Підберезняка – нам все організував.

Нас хвилювало питання: «А як все буде у Києві?». «Все буде добре», – сказав Василь Миколайович. Дійсно, все було навіть дуже добре, бо у столиці нами опікувалась помічник-консультант народного депутата України В.І. Підберезняка Яна Володимирівна Рощій.

Знайомство з Києвом розпочалося з вікон автобусу: Голосіївський парк, пам’ятник Максиму Рильському, стадіон «ім. В.Лобановського», Національний  академічний театр «ім. Лесі Українки», палац «Україна», Алея  Героїв Небесної Сотні.

Екскурсія містом розпочалася з Арки дружби народів та оглядового майданчика, звідки побачили і лівобережний Київ. Звивистою доріжкою спустилися до річки. Слова з вірша Т.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий, сердитий вітер завива»  ми відчули на собі. Та це лише додало величі річці. Продовженням теми стало відвідування Водно-інформаційного центру (Музею води). Екскурсанти побачили, як діє справжня водонапірна башта, як відбувається очищення води, провели досліди з водою, пускали величезні мильні бульбашки та загадували бажання, сподіваючись, що їх «поцілують» великі різнобарвні рибки з акваріуму.

Побували учні у Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України, де смачно пообідали у затишному ресторані. Продовжили подорож Маріїнським парком. І ось будівля Верховної Ради. Ми заходимо у триповерхову будівлю. Екскурсовод розпочинає свою роботу: розповідає про саму будівлю, її історію, архітектуру, картини, Прапор Незалежності. Побували і у сесійній залі, де приймаються закони нашої Держави.

Висловлюємо щиру подяку за чудову екскурсію та бажаємо швидкого одужання народному депутату України Вадиму Івановичу Підберезняку. Щиро дякуємо  і його помічникам В.М.Іванченку і Я.В.Рощій.

 Людмила Блідар, педагог-організатор  Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Наталія Бурлаченко, вчитель іноземної мови  Новоолександрівської  філіїї  Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.