Спорт у Миколаївських вишах має потужні песпективи

Спорт у Миколаївських вишах має потужні песпективи

У день визволення Миколаєва від нацистських загарбників студенти Чорноморського Національного університету «ім. Петра Могили» отримали значимий подарунок – новий міні-стадіон зі штучним покриттям. Сучасний спортивний майданчик, на який спромігся нині вищий навчальний заклад, урочисто відкрили на університетській водній станції.

Серед почесних гостей заступник міністра освіти України Роман Греба, народний депутат України Тарас Кремінь, представники обласної та міської влади.

Відкрив урочистості ректор ЧНУ Леонід Клименко. Він привітав студентів з подвійним святом та висловив сподівання, що новий стадіон стане ареною активних спортивних баталій, перемог, здобутків та звершень і відкриє яскраві спортивні імена серед студентства миколаївської «могилянки».

Привітав студентів  і заступник міністра освіти:

«Для мене честь бути сьогодні тут з вами. Бажаю усім спортсменам, які тренуватимуться на цьому майданчику гідно представити Україну вже на найближчих Європейських іграх у Португалії, здобувати медалі найвищого ґатунку. Всім, без винятку, хто тренуватиметься  тут, бажаю гарно проводити час у колі друзів, займатись спортом, оздоровлюватись і всебічно розвиватись», – зазначив Роман Греба та долучився до приємної церемонії передачі студентам, які займаються спортивною греблею,  новенького човна.

Зі словами вітання та перспективного оптимізму до юних земляків звернувся і народний депутат Тарас Кремінь:

«Нехай ця сторінка спортивного свята буде добрим зачином великих справ 2018 року разом із якими ми вирішимо остаточно питання і з клінікою для університету, створення технологічного парку на базі університету кораблебудування, створення кращих умов для університету «ім. В. Сухомлинського», виробничих практик для аграрного університету, для усіх тих, хто хоче відродити місто Миколаїв. Добра, здоров’я і нових перемог».