“Весняна школа лідерства”

“Весняна школа лідерства”

Україна один з найбільших експортерів зернових у світі, країна славиться багатими чорноземами і роботящими людьми. І тому, дізнавшись про бажання ГО «Молоді фермери України» провести «Весняну школу лідерства» ми разом з Тарасом Кремінем вирішили всіляко їй сприяти.
І ось з 26 березня на базі МОІППО відбулося відкриття Весняної школи лідерства, учасниками якої стали школярі Снігурівського району.
Насиченим видався день для школярів. Завдяки сприянню народного депутата Бориса Козиря відвідали ТОВ «Евері», де з цікавістю спостерігали за виробничим процесом.
Для школярів відчинили свої двері і державні органи. Діти ознайомилися із діяльністю Департаменту агропромислового розвитку де їм надали ґрунтовну інформацію стосовно стану тваринництва, землеробства та потенціалу Миколаївщини. Дякую за відкритість та щиру зустріч директору Олені Піскун та співробітникам департаменту АПР Миколаївської ОДА.
Звісно діти прогулялися і головною площею Миколаєва, відали данину пам’яті полеглим Героям АТО та ІІ Світової Війни, дізналися про деякі міські легенди.
Наступні 5 днів діти проведуть в місті Очаків, де пройдуть весь курс Весняної школи лідерства.

Ігор Бриченко, народний депутат України, ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.