“Трагічна загибель Владислава Волошина має привернути увагу вищого керівництва держави”, – Вадим Підберезняк

“Трагічна загибель Владислава Волошина має привернути увагу вищого керівництва держави”, – Вадим Підберезняк

Народний депутат України Вадим Підберезняк ініціював звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо взяття під особистий контроль розслідування трагічної загибелі директора Миколаївського аеропорту Владислава Волошина.

“Маю надію, що така трагедія приверне увагу вищого керівництва країни та нарешті розставить всі крапки над “і”, – зазначив народний депутат.

Під зверненням підписались шестеро народних депутатів – миколаївців.

У зв’язку з цією трагічною ситуацією Вадим Підберезняк підготував також звернення на ім’я Генерального прокурора України: “Вважаю невірним акцентуватиувагу лише на ОДА, а тому звертаюсь до Генерального прокурора щодо бездіяльності прокурора Миколаївської області”, – зауважив народний депутат.

Окрім цього Вадим Підберезняк виступив з різкою заявою на адресу окремих чиновників Миколаївської ОДА, які намагались ввести громадськість та працівників ЗМІ в оману.

“Вчора почув коментар заступника голови ОДА В. Гайдаржи про те, що від керівника “Житлопромбуд-8” Стерпула не надходило ніяких листів стосовно виконання робіт в приміщенні аеровокзалу, а тому необхідності щось підприсувати не було. Хочу спростувати цю заяву та публікую лист “Житлопромбуд-8″ до керівництва аеропорту з переліком виконаних робіт і вимогою підписати”, – наголосив нардеп.

У підтвердження своїх слів Вадим Підберезняк оприлюднив відповідного офіційного листа.

І вже сьогодні на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” Вадим Підберезняк повідомив, що зустріч народних депутатів-миколаївців з Міністром внутрішніх справ вже відбулась і розслідування відтепер перебуватиме на його особистому контролі, та закликав громадськість допомогти родині загиблого, яка не має власного житла.

“По ситуации с гибелью директора Николаевского аэропорта Владислава Волошина ! Мы , народные депутаты от Николаевщины , провели , по этому поводу , встречу с министром внутренних дел Арсеном Аваковым , дело находится на его личном контроле ! Поэтому я не сомневаюсь в объективности расследования ! Прошу всех дать возможность правоохранительным органам спокойно и объективно разобраться в этом вопросе , изучив все факторы и опросив всех кто что либо знает по этому вопросу ! В этой связи истерики и пиар не нужны , нужно дать следствию полную и объективную информацию ! Нужно помнить о семье погибшего Героя и помочь и поддержать их ! Уже была инициатива многих общественников помочь семье с квартирой , давайте сорганизуемся и хоть чем то реально поможем ! Спасибо всем неравнодушным !”, – наголосив народний обранець.