Перовмайська районна влада тисне на педагогів за те, що не побоялись говорити правду…

Перовмайська районна влада тисне на педагогів за те, що не побоялись говорити правду…

Первомайська районна влада влаштувала справжній терор по відношенню до керівництва Тарасівського НВК за те, що педагоги не побоялись озвучити проблему з постачанням оствітнім закладам і не тільки неякісного вугілля. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат України Вадим Підберезняк. Він зазаначив, що саме після того, як педагоги зустрілись з ним та поскаржились на існуючу проблему, районна влада почала відверто пресувати очільницю Тарасівського НВК:

“” Досить воювати “! Саме так звернулись до влади Первомайського району, батьки дітей, що навчаються в Тарасівькому НВК! Ті самі прості, “пересічні ” українці, які зі своїми проблемами виживають один на один! Після опублікованння мною матеріалу про неякісне вугілля, що постачалося для деяких шкіл та амбулаторій району, працівникам школи влаштували справжній терор! На захист директора НВК Байдалюк Тетяни Володимирівни, якій батьки довіряли дітей 32 роки та колективу НВК, написали лист щодо того кошмару який відбувається саме зараз, влаштований керівництвом району та радником голови РДА Корой В. , якого я інакше як “смотрящим ” не назву, тому що ця людина з незрозумілих повноважень має вплив на підрозділи та рішення РДА! Ці самі прості люди прагнуть не знайти винуватих, а хочуть бути почутими і отримати допомогу з боку керівництва! Тому пропоную зупинити цей тиск та об’єднати наші зусилля задля вирішення проблем людей в селі , самих звичайних українців!”, – написав нардеп на сторінці у соцмережі.

Вадим Підберезняк також оприлюднив лист-звернення від батьків вихованців Тарасівського НВК, у якому вони звертаються до народного обранця з проханням про допомогу та “недопущенні закриття Тарасівського НВК”.