Народний депутат України Тарас Кремінь підтримав ініціативу АМУ про конкурс «Міста, дружні до дитини»

Народний депутат України Тарас Кремінь підтримав ініціативу АМУ про конкурс «Міста, дружні до дитини»

Тарас Кремінь ‒ народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти та науки підтримав ініціативу Асоціації міст України на проведення всеукраїнського конкурсу проектів серед громад України «Міста, дружні до дитини». В своїй професійній діяльності народний депутат з Миколаївщини намагається ввести в освітній і громадський простір України не тільки інклюзивне навчання, а й створення всіх умов для комфортного проживання дітей з фізичними обмеженнями.

Тісно співпрацюючи є Миколаївським регіональним відділенням АМУ та, зокрема, з регіональним виконавчим директором Тетяною Яблоновською, Тарас Кремінь закликав органи місцевого самоврядування Миколаївщини, а також освіти, культури й громадські організації долучитися до цього конкурсу по розробці проектів комфортного проживання та навчання дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Тарас Кремінь про це написав на своїй сторінці у мережі «Фейсбук»:

«Які ж вони, міста, дружні до дитини?

Асоціація міст України оголосила важливий, як на мене, всеукраїнський конкурс проектів серед громад України «Міста, дружні до дитини», привертаючи увагу, з одного боку, до хронічних проблем, з іншого – до підтримки кращих муніципальних практик. По суті, це намір підтримати на високому рівні конкурс стартапів, які можуть бути реалізовані в усіх куточках країни, зважаючи на відповідність заданим критеріям.
Як на мене, Миколаївщина має чимало ініціатив, пов’язаних із зеленим туризмом, трасами життя, smart-city, велозабігами, буккросінгом у громадському транспорті, інклюзивно-ресурсними класами, публічним доступом до мережі інтернет.
Попри це, маючи величезну потребу в кращих умовах для дітей із обмеженими можливостями, доречно зробити ставку на такі проекти, котрі б допомогли саме таким юним миколаївцям отримати додатковий комфорт у закладах освіти краю.
Що б це могло бути? Доступний громадський транспорт, реабілітаційне, корекційне обладнання, у садочках та школах – сенсорні класи, мультимедійне забезпечення, інтерактивне устаткування тощо. Зокрема, це – сучасні бігові доріжки, орбітреки, шведські стінки, крісла-мішки, балансири, тренажери для рук і ніг, вертикалізатори чи брайлівська друкарська машинка.
Тож поле для поліпшення комфорту для наших дітей – широке.
Закликаю громади до активної роботи заради наших дітей!»

Нагадуємо, що Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України надислало органам місцевого самоврядування-членам організації листи із запрошенням взяти участь у всеукраїнському конкурсі проектів серед громад України «Міста, дружні до дитини».