Бізнес посадовців, або як очільники Первомайського району вугілля купували!

Бізнес посадовців, або як очільники Первомайського району вугілля купували!

Народний депутат Вадим Підберезняк, перебуваючи з робочою поїздкою у Первомайському районі, став свідком недолугих, а, цілком можливо, й злочинних дій районної влади, яка закупила для бюджетних установ неякісне вугілля. Про це народний обранець написав на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”:

“…звернув увагу на якість так званого вугілля , що закупила РДА для бюджетних закладів району! Вугільний пил, перемішаний з грязюкою та камінням доставлений до шкіл та амбулаторій району! Село Синюхін Брід, місцева ЗОШ , температура у приміщеннях 9-14, Тарасівська ЗОШ 9-12, амбулаторія у с. Лиса Гора – у рентген кабінеті 4,5 , у інших 9! Місцева влада зробила вчителів, дітей, лікарів заручниками власного ” господарювання “, намагаючись провину за це покласти на, ні в чому не винних  директорів шкіл! Закупивши ” вугілля ” невідомої марки, вони фактично обікрали своїх земляків! Звертаюсь до правоохоронних органів з вимогою розпочати карне провадження за вказаними фактами, перевірити походження ” вугілля “, фірму-постачальника та провести відповідну експертизу! Місцевий кочегар чудово дав характеристику усім цим фактам на відео ! Вчителям , дітям та лікарям терпіння та подяка за те, що працюють в таких умовах!
До речі , в амбулаторії у Лисій Горі, вже ” вугілля ” закінчилось!”, – гнівно прокоментував побачене Вадим Підберезняк та пообіцяв тримати питання на особистому контролі.