Новорічно-Різдв’яні сюрпризи від народного депутата!

Новорічно-Різдв’яні сюрпризи від народного депутата!

Народний депутат України Вадим Підберезняк подарував дітям Братського та Врадіївського району чудовий сюрприз до Нового року й Різдва – чотири яскраві святкові вистави у виконанні артистів Миколаївського обласного академічного лялькового театру. Малеча була у захваті від творчого інтерактиву – можливості не просто спостерігати за грою акторів, а брати безпосередню участь у казковому дійстві. Танці й пісні, ігри та конкурси і, звісно, солодкі подарунки (їх було більше чотирьохсот) справили неймовірне враження на дітей та зарядили їх позитивними емоціями і святковим настроєм. Не залишились байдужими й дорослі, які ледве стримували себе, щоби не долучитись до малечі у іграх і конкурсах та щиро дякували народному депутату і артистам за подароване свято.

“Ми, дорослі, повинні робити усе можливе, щоби діти відчували нашу турботу, якомога частіше переживали такі яскраві та щасливі моменти, мали справжнє – насичене радісними моментами дитинство” – зазначив Вадим Підберезняк.

Не забув народний обранець і про людей похилого віку та завітав з гостинцями до мешканців Кривоозерського стаціонарного відділення постійного чи тимчасового проживання «Ветеран», а юних артистів, які подарували пенсіонерам Різдв’яний концерт Вадим Підберезняк побавив солодкими подарунками.