«Місто хочуть висмоктати без залишку», – народний депутат України Вадим Підберезняк (відео).

«Місто хочуть висмоктати  без залишку», – народний депутат України Вадим Підберезняк (відео).

“Один народний депутат”, спільно з новим керівництвом міста, мають бажання «висмоктати місто без залишку». Про це, перед початком сесії міської ради, заявив народний депутат Вадим Підберезняк. Він зазначив, що саме з цією метою з депозиту були зняті понад 200 мільйонів бюджетних гривень.

«Ці цифри Валентина Бондаренко (екс-очільниця міського департаменту фінансів) озвучила неспроста. Вона хотіла попередити миколаївців, що планують зробити з цим містом. Адже ці гроші, понад двісті мільйонів, залишились невикористаними через те, що були заблоковані тендери, непідконтрольні тим людям, або ж одному народному депутату, який, сьогодні, фактично керує міськрадою. Одна з таких фірм «Реалбудсервіс», з котрою мають днями розрахуватись за виконані роботи. Але в мене питання? Якщо є невикористані кошти, то для чого знімати гроші з депозиту? Я думаю, хочуть висмоктати місто без залишку», – наголосив Вадим Підберезняк.

Він також заначив, що керівництво міста працевлаштовує «друзів та однокласників, одногрупників, таких як Роман Бахін в УКС, щоби контролювати грошові потоки», а поява у структурі міськвиконкому колишнього депутата Київської обласної ради, «борця з корупцією» Дмитра Крейніна також свідчить про те, що він приїхав з Києва, щоби «брати участь у цій схемі».

Окрім цього Вадим Підберезняк жорстко розкритикував рішення міськради про передачу 35-ти гектарів землі, де планувалось закласти міське кладовище, АМПУ під транспортний відстійник.

Відео порталу http://nikvesti.com/