«Настав час запитати у влади – що зроблено?»

«Настав час запитати у влади – що зроблено?»

16 грудня у Миколаєві відбулась чергова конференція обласної організації ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ». Понад 160 делегатів, які представляли усі без винятку партійні осередки, зібрались у обласному центрі, щоби обговорити рішення партійного з’їзду, проаналізувати поточну роботу обласної партійної організації та визначитись з планами на наступний рік.

Учасників конференції вітали голова МОО ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ», народний депутат України Вадим Підберезняк, член Політради партії, екс-голова ОДА Вадим Меріков, народні депутати Тарас Кремінь, Ігор Бриченко, голова Херсонської обласної організації ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Ігор Пастух.

Серед почесних гостей були учасник АТО, легендарний «кіборг» Олександр Терещенко, учасник АТО, заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець та волонтер Нателла Антонюк. Вони не представляють жодної політичної сили, але завітали на захід, щоби висловити слова подяки «фронтовикам», які з самого початку війни на Сході України долучились до волонтерського руху, а згодом і розгорнули фронт допомоги ветеранським організаціям у мирному Миколаєві та області.

«Присутніх тут народних депутатів і не тільки особисто зустрічав на передній лінії. Добре знаю, що були вони там усі. Незважаючи на труднощі, якісь робочі моменти, вони завжди знаходили і знаходять час і можливість, щоби допомогти нашим бійцям. І я щиро за це вдячний», – зазначив Юрій Степанець.

Його виступ підтримав і Олександр Терещенко: «Я дуже рідко звертаюсь по допомогу. Звісно не для себе, а для справи, якою займаюсь, але дуже багато людей, які є тут, і Вадим Підберезняк, і Вадим Меріков, Ігор Бриченко, Тарас Кремінь завжди пропонують допомогу самі. І це дуже важливо. І не лише для волонтерського руху, який торує дорогу на Схід, допомагаючи нашим хлопцям, а й для тієї справи, якою я займаюсь тут – реабілітації.  Повірте, вижити у тому пеклі це ще не означає, що ти повернувся до життя. І скільки ще жаху відбувається тут: руйнуються сім’ї, діти живуть у постійному стресі. Досліджена  міжнародна статистика суїцидів, викликаних посттравматичним стресовим розладом,  набагато перевищує бойові втрати.  Зрозумійте, для людини, яка пройшла війну прийняти рішення і зірвати цей «стоп-кран», щоби покінчити з усім не є проблемою. І тому суспільство, повинно бути соціально-відповідальним, щоби вберегти життя своїх воїнів опісля бойових дій. І я дуже радий, що люди, присутні тут – розуміють цю соціальну відповідальність».

Учасники заходу вітали почесних гостей стоячи, висловлюючи свою безмірну повагу до їхнього подвигу, і бойового, і волонтерського. І варто було глянути в очі делегатам конфернеції, щоби зрозуміти – все що від них залежить вони робитимуть і надалі: допомагатимуть ЗСУ, відроджуватимуть і розбудовуватимуть рідну область і Україну, бо слова подяки від справжніх героїв – дорогого варті.

А працювати є над чим: продовжити започаткування Уряду Арсенія Яценюка, які стартували тяжкого 2014 року, та повернутись до активного політичного життя. На цьому, у своєму виступі,  наголосив член Політради ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Вадим Меріков: «Наш лідер Арсеній Яценюк не зламався. Він не побоявся відповідальності і почав втілювати в життя важливі та ефективні реформи, які вивели Україну з кризи: реформа фінансової децентралізації, реформа національної поліції, максимальне фінансування збройних сил України, створення антикорупційних органів, енергетична безпека нашої країни.  Тому, не дивлячись на політичні розбіжності, брудну критику з боку коаліційних партнерів ми з вами продовжуємо працювати і боротись за європейські цінності тут – у Миколаєві, Миколаївській області і в Україні.  І тому, колеги, закликаю вас у 2018 році провести мобілізацію наших прибічників, ми не повинні втрачати контакт з тими людьми, які віддали за нас свої голоси. Закликаю вас створити депутатські об’єднання у місцевих радах. Ми не дозволимо, щоби владу знову захопили колаборанти».

Його виступ доповнив народний депутат Ігор Бриченко, акцентуючи увагу учасників конференції на тому, що партія повинна нині подбати про себе, а не розпилюватись на допомогу «партнерам», які про цю допомогу давно забули: «Ми не пішли на виборчий процес свого часу, не розривали державу, ми не розривали Миколаївську область і всю Україну. Всім нашим політичним партнерам з великої, малої коаліції, ми надали допомогу, але ми є стрижнем і монолітом у Верховній Раді і державі, який до сих пір тягне віз. Скажу нашим партнерам, яких ми і Вадим Меріков протягнули, а це «Наш Край»,  БПП. Вони зараз розгорнулися і зараз нам трішечки розповідають, що у нас рейтингу немає, ще чогось немає. Так ми делегували кращих людей туди своїх. І щоб для них було зрозуміло: ми йдемо на виборчий процес, у нас є найкращі міністри, у нас є, що показати. Ці люди і є нашою монолітної підтримкою. Свої результати ми не тільки покажемо, а й в рази збільшимо. Ми зараз будемо працювати на себе. Ми всім допомагали, вибачте, треба поважати всіх наших колег».

До об’єднання, консолідації зусиль та активної партійної роботи закликав однопартійців і народний депутат Тарас Кремінь: «Я дуже хочу, щоби ті здобутки, якими ми пишаємось і ті плани, які ми будуємо на 2018 рік,  щоби ми втілювали їх у життя разом, спільно з вами. Я хочу побажати вам, напередодні великих свят – Дня Святого Миколая, особливо цінного для нашого міста, Різдва Христового і, звісно, Нового року, усіх гараздів. Я вірю у відновлення, відродження і перемогу України»

В той же час, голова обласної партійної організації, народний депутат Вадим Підберезняк наголосив, щоб легким цей шлях не буде. Потрібно розпочинати активну боротьбу з представниками місцевої влади, передусім обласної, яка нині думає не про долю України та добробут громад, а про майбутні вибори. Тим і живе.

«В мене нещодавно відбулась розмова з одним з чиновників ОДА.  Звичайне робоче питання. І я на нього отримав відповідь: «Вадим, ти знаєш, що зараз будь-яке призначення, будь-яке рішення приймається з огляду на майбутні вибори», – але ж люди, вибачте, адміністрація повинна перейматись життям миколаївців, вирішувати поточні проблеми. Чи може адміністрація буде перетворена на партійний осередок (БПП – ред.), що нині вже відбувається. Мене такий підхід не влаштовує. Як не влаштовує й те, що обласна влада гальмує процеси децентралізації, намагаючись сформувати об’єднані територіальні громади таким чином, щоби підготувати собі виборчі майданчики. Декілька чиновників намагаються одноосібно вирішувати за громади та розпоряджатись бюджетними грішми, наче своїми власними, коли людям не вистачає на життя, немає, вибачте, за що їсти. Я розумію, що Миколаївщині потрібен аеропорт, але коли з районів витягають мільйони, а там падають школи, то це, я вважаю не вольнодумство, це щось інше, страшніше», – жорстко наголосив Вадим Підберезняк та додав: «Враховуючи той факт, що ми не представлені в органах влади ми, нібито, не можемо відповідати за їхні рішення, але ми не може зняти з себе відповідальність за життя українців. Саме тому, я сподіваюсь, ми з вами будемо спільно контролювати і підставимо плече тим, хто при владі, але для того, щоби вберегти їх від помилок, які вплинуть на життя кожного миколаївця. Час довіри вичерпався. Пора вже спитати з влади, з виконавців, що вони зробили!».

По завершенню виступів, делегати одноголосно затвердили резолюцію конференції, яка має стати основою роботи Миколаївської обласної організації ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ» на майбутній рік:

 

«Резолюція чергової конференції Миколаївської обласної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

 

У складні часи «НАРОДНИЙ ФРОНТ» став сильною командою, яка взяла на себе відповідальність перед українським народом. Ми розпочали цілу низку важливих реформ.

Ми, делегати конференції Миколаївської обласної партійної організації «НАРОДНИЙ ФРОНТ», чітко усвідомлюємо ту велику відповідальність перед кожним миколаївцем та жителем області.

Ми прагнемо, щоб український народ жив у сильній, незалежній, вільній Україні. І в країні панувала демократія, закон, справедливість.

Ми завжди готові підставити плече нашим партнерам по коаліції, та всім хто готовий до конструктивного діалогу заради майбутнього України.

Конференція Миколаївської обласної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» 16.12.2017 ухвалила наступне:

  • Підтримати Резолюцію з’їзду Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» та позицію Лідера Партія Арсенія Яценюка від 11.11.2017 р.
  • Визначити основні цілі, ключові напрями роботи та перспективні завдання обласної організації на 2018 рік:
  • Посилити роботу місцевих осередків Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
  • Залучити та мобілізувати однодумців та розширити партійну структуру місцевих осередків.
  • Плідно співпрацювати з представникам влади всіх рівнів для успішної реалізації реформ в Миколаївській області, запровадивши суспільний моніторинг та контроль за діями та рішеннями влади в області.
  • Брати активну участь в розробці важливих соціально-економічних програм та проектів. Всіляко підтримувати децентралізацію на місцях.
  • Сприяти створенню депутатських груп «НАРОДНИЙ ФРОНТ» в радах всіх рівнів в Миколаївській області.
  • Забезпечити участь представників Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Миколаївської області на виборах  всіх рівнів та  на виборах в об’єднаних  територіальних громадах».