Суд виправдав екс-голову Доманівської РДА, якому закидали зловживання службовим становищем.

Суд виправдав екс-голову Доманівської РДА, якому закидали зловживання службовим становищем.

Протягом двох років екс-голова Доманівської РДА, керівник районної організації ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Василь Іванченко доводив у суді безпідставність висунутих проти нього звинувачень, а саме: зловживанні владою та службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди, і врешті зміг довести свою невинуватість.

30 жовтня колегією суддів Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області винесено вирок по кримінальній справі за обвинуваченням колишнього голови Доманівскої РДА Іванченка В.М. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України.  В межах обвинувачення Іванченка В.М. судом встановлене наступне. «На думку суду наявність умислу і мети одержання неправомірної вигоди в Іванченка В.М. є припущенням, оскільки не ґрунтується на доказах. Обвинувачення ж не може грунтуватися на припущеннях, це суперечить презумпції невинуватості .Таким чином обвинуваченням не доведено наявність в діях Іванченка В.М. суб’єктивної сторони складу злочину, передбаченого ст..364 ч.2 КК України, що виключає його притягнення до кримінальної відповідальності за пред’явленим обвинуваченням…».

Суд ухвалив: «Іванченка Василя Миколайовича за ч.2 ст.364 КК України визнати невинуватим та виправдати за відсутністю його діях складу кримінального правопорушення”.

Щодо речового доказу – 111,1 тон пшениці, що була арештована та знаходилась на зберіганні у домоволодінні приватного підприємця, суд прийняв рішення:”Передати державі».  

 

Прес-служба Миколаївської обласної організації ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ»