Нардепи-«фронтовики» Миколаївщини сприяють вирішенню соціально значимих питань на місцях

Нардепи-«фронтовики» Миколаївщини сприяють вирішенню соціально значимих питань на місцях

Народний депутат України Вадим Підберезняк зі своїми колегами Тарасом Кремінем та Ігорем Бриченком за півроку (з літа 2017 року) домоглись виділення 6-ти мільйонів гривень державної субвенції місцевим бюджетам Миколаївщини на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Майже мільйон гривень отримало селище Криве Озеро. За ці кошти вже виконано роботи з капітального ремонту покрівлі та заміни вікон (на нові енергозберігаючі) у місцевій загальноосвітній школі №1. У  Врадіївській центральній районній лікарні  найближчим часом  розпочнеться заміна вікон у хірургічному відділенні та ремонт ліфту. На ці потреби виділено сімсот тисяч гривень. Братський район отримав три з половиною мільйони гривень на реконструкцію важливого логістичного об’єкту – мостового переходу через річку Мертвовод, який  не мав капітального ремонту з 1944 року. Роботи розпочинаються 23 жовтня 2017 року.

Виділено також 331 тис. грн. на оновлення матеріально-технічної бази Первомайської ЦРЛ: придбання дерматоскопу та комплектуючих для кабінету дерматолога, двох фотометрів і портативного апарату УЗД з двома датчиками і  280 тис. грн.  на заміну старих вікон новими енергозберігаючими у приміщенні Доброжанівської ЗОШ 1-3 ступенів (с. Доброжанівка, Врадіївського р-ну, Миколаївської області).

Голова обласної партійної організації Вадим Підберезняк, лише за останні два місяці прийняв десятки звернень громадян, що вже трансформувались у депутатські запити. Серед них – декілька  вкрай важливих: звернення до Кабміну щодо виділення державної субвенції на погашення різниці в тарифах КП «Первомайський міський водоканал», бо без цієї підтримки друге за величиною місто області може залишитись без води, звернення до Прем’єр-міністра, міністра фінансів та міністра охорони здоров’я, щодо погашення заборгованості по зарплатні медичним працівникам  м. Первомайськ, яка виникла унаслідок недофінансування через невраховане підвищення мінімальної зарплати та, спільно з колегами-миколаївцями, підтримав депутатське звернення до Уряду, щодо вирішення питання ремонту Варварівського мосту м. Миколаєва.

Окрім цього Вадим Підберезняк продовжує тривалу та складну роботу з обстоювання прав бюджетників-власників земельних паїв Первомайщини, які стали жертвами рейдерських дій з боку народного депутата від БПП Аркадія Корнацького.