Первомайському району – 90!

Первомайському району – 90!

23 вересня свій 90-й День народження  відзначив Первомайський район – славетна козацька земля, хліборобський край, що свято береже національні традиції, демонструє приклад справжнього патріотизму та безмежної любові до України! Урочистості з нагоди ювілею відбулись у мальовничому с. Мигія: яскраві та по-українські щедрі. Свої здобутки продемонстрували усі без винятку сільські ради та об’єднані територіальні громади.

Учасники заходу та гості свята віддали данину шани землякам – учасникам АТО, вшанували пам’ять загиблих, привітали та нагородили бійців, які нині боронять Незалежність Держави на Східному фронті, щиро аплодували виступу військового оркестру 40-ї окремої артилерійської бригади, насолодились розмаїтою художньою програмою та щедрою гостиною.

З 90-ю річницею створення району жителів Первомайщини привітав народний депутат України Вадим Підберезняк: «Щиро дякую вам за вашу любов до рідного краю, за небайдужість, патріотизм! Дякую хліборобам і воїнам, підприємцям і волонтерам, очільникам сільських громад і депутатам, дякую усім, хто своєю щоденною працею творить рідну  Первомайщину  та робить значимий внесок у розбудову України! Слава вам! Слава Україні!».

По завершенню офіційної частини народний депутат поспілкувався з сільчанами, вже традиційно прийняв ряд особистих звернень, оглянув яскраві виставкові намети сільських рад та скуштував наготованих смаколиків.