Від реконструкції – до розбудови Миколаївщини!

Від реконструкції – до розбудови Миколаївщини!

Народні депутати України від фракції “Народного Фронту”, миколаївці – Вадим Підберезняк, Тарас Кремінь та Ігор Бриченко передали субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.  Зокрема, йдеться про капремонт по заміні вікон в приміщеннях територіального центру соціального обслуговування в смт Ольшанське Миколаївського району, а також низку інших, соціально важливих об’єктів у районах області та безпосередньо в самому Миколаєві.
Не за горами – відкриття закладів освіти, охорони здоров’я, соцзахисту тощо після капітального ремонту.
Миколаївщині – нашу підтримку!

“З 8 вересня поточного року, за сприяння народного депутата України Тараса Креміня, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського району розпочато реалізацію проекту «Капітальний ремонт по заміні вікон в приміщеннях відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миколаївського району, розташованого за адресою: смт Ольшанське, вул. Шкільна, 35 Миколаївського району Миколаївської області»

Фінансування здійснюється відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 року № 484-р за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Роботи проводяться у відповідності до затвердженої проектно-кошторисної документації, за наявності дозвільних документів на ведення будівельних робіт. На об’єкті здійснюється технічний та авторський нагляд” – інформує сайт http://mykolayiv.mk.gov.ua/