Єдиним представником депутатського корпусу та владних структур, хто особисто привітав первомайців з Днем народження міста, був народний депутат України Вадим Підберезняк, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Єдиним представником депутатського корпусу та владних структур, хто особисто привітав первомайців з Днем народження міста, був народний депутат України Вадим Підберезняк, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Миколаївські ЗМІ згадували той факт, що Вадим Підберезняк двічі голосував проти літнього відпочинку нардепів, але його голос був один. Тож Верховна Рада у серпні не працювала, а от депут-«фронтовик» Підберезняк працював. На  окрузі. Зустрічався з людьми, допомагав вирішувати безліч складних та важливих питань. Тримав руку на пульсі. І не забув особисто привітати Первомайськ та первомайців з 341-ю річницею заснування міста – Днем народження славетного козацького Орлика.

У третю суботу вересня на площі ім. Тараса Шевченка, у самісінькому центрі Первомайська, відбуваються безліч яскравих подій, присвячених Дню міста: традиційний загальноукраїнський фестиваль української пісні «Пісенна моя Україна», свято українського борщу, виставка-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва, сільгоспярмарок, спортивні змагання і безліч інших цікавих заходів, які тривають протягом двох днів.

Народний депутат Вадим Підберезняк завітав до Первомайська на урочисте відкриття святкової програми.

«Я дуже радий бути присутнім сьогодні на святкування Дня народження Первомайська – міста зі славетною історією, непростим, але патріотичним та героїчним сьогоденням і, я переконаний, успішним та квітучим майбуттям у мирній, соборній Україні. Ви щоденно розбудовуєте рідне місто, свято бережете народні традиції, плекаєте українську пісню, творчість і передаєте їх дітям. А це означає, що у Первомайська і в України – прекрасне майбутнє.  Зі святом вас, первомайці. Будьте щасливі відсьогодні і назавжди», – привітав жителів міста та гостей свята народний депутат, та передав вітання від сусідів з інших областей України, у т.ч.  і особисте вітання голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

На жаль щільний робочий графік не дав змоги Вадимові Підберезняку залишитись на святкуванні до завершення. Але протягом кількох  годин він встиг відвідати сільгоспярмарок, виставку декоративно-ужиткового мистецтва, майданчик приготування борщу, поспілкувався з глядачами та артистами, побажав учасникам фестивалю перемоги та передав організаторам  три грошові премії для переможців творчого дійства: тож за рішенням журі та глядачів тисячу гривень від народного депутата за перше місце у фестивалі отримав фольклорно-етнографічний колектив «Садянка» (с. Станкувате, Вільшанського району, Кіровоградської області), а дві премії по п’ятсот гривень були вручені вокальним колективам «Бравісімо» та «Симфонік» музичних шкіл №1 і 2 м. Первомайська.