«Реформа освіти – «за» і «проти», – народний депутат України Вадим Підберезняк, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ», зустрівся з педагогами Доброжанівської ЗОШ на Врадіївщині.

«Реформа освіти – «за» і «проти», – народний депутат України Вадим Підберезняк, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ», зустрівся з педагогами Доброжанівської ЗОШ на Врадіївщині.

Реформу освіти вже проголосовано. Парламентарі підтримали зміни та нововведення у вітчизняний освітній процес, але чи підтримують це рішення педагоги? Саме з таким питанням звернувся до вчителів Доброжанівської загальноосвітньої школи Врадіївського району народний депутат України Вадим Підберезняк під час особистої зустрічі. І почув чимало нарікань: щодо скрутного матеріального становища сільських шкіл, несвоєчасного забезпечення підручниками, відсутності мотивації молодих спеціалістів та катастрофічної нестачі педагогічних кадрів, проблеми  підвезення дітей до школи з віддалених сіл (може виникнути унаслідок створення об’єднаної територіальної громади), низької зарплати педагога, мізерної учительської пенсії (хоча це вже тема реформи пенсійної), малої кількості бюджетних місць у вітчизняних вишах, недешевої магістратури тощо.

«Я розумію, що ми спілкуємось на тему освітянської реформи постфактум, але це ніколи не пізно робити. Адже всі ваші зауваження та пропозиції, як досвідчених практиків, які працюють на місцях,  я впевнений, обов’язково стануть основою змін та доповнень до новоприйнятих Законів, щоби з часом освітянський процес та його забезпечення були вдосконалені до належного рівня. До рівня, який гарантуватиме учням якісну освіту, а вчителям достойну роботу. Достойну всебічно», – зазначив Вадим Підберезняк.

По завершенню зустрічі народний депутат прийняв ряд особистих звернень, зокрема і від молодої учительки, яка з незрозумілих, поки що, причин не може отримати передбачені законодавством соціальні виплати, та вручив школі подарунок – акустичну систему.