Окремі політики свідомо використовують стратегію законодавчого спаму для затримки реформ, – Андрій Тетерук (відео)

Окремі політики свідомо використовують стратегію законодавчого спаму для затримки реформ, – Андрій Тетерук (відео)

Окремі політики навмисне використовують стратегію “законодавчого спаму”, подаючи до законопроектів тисячі поправок з метою затримати ухвалення необхідних для суспільства реформ.

Про це заявив Перший заступник керівника фракції “Народний фронт” Андрій Тетерук в інтерв’ю журналістам.

“Мене турбує, що певні політики, на кшталт фракції “Батьківщина”, свідомо спамлять законопроекти абсолютно безглуздими правками. Вони пояснюють, що нібито хочуть покращити ці кодекси, але цифра в 4 500 правок і кілограми паперу, на якому вони надруковані, а також їх заяви про те, що вони вже не збираються голосувати за ці кодекси, свідчать про те, що таким чином вони використовують законні підстави для спаму законопроектів”, – заявив народний депутат.

Крім того, Андрій Тетерук додав, що при такій величезній кількості поправок депутати ще й намагаються кожну таку поправку коментувати чи вимагають цього від голови комітету, що значно уповільнює розгляд необхідних законопроектів.

“Це є абсолютно свідомою їхньою стратегією щодо затримки цих необхідних голосувань, на які очікує від нас наше суспільство”, – резюмував народний депутат.

Як відомо, Верховна Рада вже другий день поспіль розглядає понад 4 500 поправок, поданих народними депутатами до законопроекту про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів (№6232).

Інформація сайту  http://nfront.org.ua/