«Ефективне вирішення проблем на місцях залежить від плідного діалогу між виборцями і депутатами. Тож його потрібно налагоджувати і зміцнювати. Усіма можливими способами», – народний депутат України Вадим Підберезняк.

«Ефективне вирішення проблем на місцях залежить від плідного діалогу між виборцями і депутатами. Тож його потрібно налагоджувати і зміцнювати. Усіма можливими способами», – народний депутат України Вадим Підберезняк.

Такої ж думки дотримується і депутат Первомайської міськради Наталя Клименко, яка вирішила поспілкуватись з виборцями у тісному сімейному колі та ініціювала і організувала на своєму окрузі «Серпневі зустрічі, або ж день 47-го кварталу». На заході зібрались жителі мікрорайону, фактично усі сусіди. Тож і «посиденьки» видались дійсно сусідськими – теплими та затишними.

Виступи місцевих вокалістів і гостей-танцюристок з сусіднього Вільшанського району, юних талантів Первомайська, майстрів художнього слова, майстер-класи найвправніших куховарок, виготовлення найдовшого у місті бутерброда з салом…сюрпризів організатори заготували чимало. Для малечі сюрпризом стало відкриття нового ігрового майданчика, облаштованого зусиллями Наталі Клименко, яка переконала міську раду у необхідності виділення коштів.

Серед почесних гостей – народний депутат України Вадим Підберезняк, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ». Для нього Первомайськ – рідний округ, тож з задоволенням прийняв запрошення, взяв участь в урочистій церемонії відкриття дитячого майданчика, виступив третейським суддею у кулінарних баталіях, дегустуючи смаколики місцевих господинь і, звісно, поспілкувався з людьми: «Я безмежно радий бути сьогодні тут, з вами, бо почуваюсь дійсно у родинному колі. Радий, що Наталя Клименко організувала цю зустріч. Вона дуже важлива. Я дуже не люблю офіційного спілкування. Більше до душі саме такі зустрічі: коли поруч, коли точиться довірлива розмова, коли я можу почути про проблеми і негаразди з перших вуст. І коли можу так само почути й радісні новини. Всі знають, що існує дуже велика відповідальність депутата перед виборцями, але я вважаю, що є ще й відповідальність виборців перед депутатом і вона полягає у громадській активності, небайдужості. Тут байдужих я не бачу, тож переконаний – гуртом вирішимо будь-які проблеми»,- зазначив Вадим Підберезняк.

Нардеп привітав жителів 47-го кварталу з гарним започаткуванням, відкриттям дитячого майданчика, взяв до уваги декілька звернень громадян та запросив первомайців на екскурсію до Верховної Ради. Охочих відвідати Парламент набралось чимало.