«Ми багато говоримо про слабку наповнюваність сільських дитячих садків через демографічну ситуацію. Але чомусь забуваємо згадати про елементарне – побутові умови, що інколи досить далекі від належних», – народний депутат України Вадим Підберезняк.

«Ми багато говоримо про слабку наповнюваність сільських дитячих садків через демографічну ситуацію. Але чомусь забуваємо згадати про елементарне – побутові  умови, що інколи досить далекі від належних», – народний депутат України Вадим Підберезняк.

Народний депутат України, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ», Вадим Підберезняк, перебуваючи у Кривоозерському районі відвідав декілька сільских дошкільних навчальних закладів. Був не сам, з очільницею Кривоозерського районного відділу освіти Валентиною Голинською. Оглянули приміщення. Говорили про те що віддаленість від райцентру, недостатнє фінансування та відсутність базових підприємств на селі негативно позначаються на стані дитсадків. Та й дітей у невеличких селах нібито не так вже й багато.

Але, як виявилось, потенційних вихованців вистачає, але не всі батьки готові віддати  дитину до дитсадка у якому не створені належні умови для її перебування. Тож проблеми не лише у демографії. Бо як тільки садочок починає набувати чепурного вигляду батьки не задумуючись спроваджують своє чадо під крило вихователів. Таких прикладів на Кривоозерщині вистачає.

Тому районній владі необхідно, передусім, задумуватись не про закриття «нерентабельних» ДНЗ, а приведення їх до ладу. Вадим Підберезняк пообіцяв сприяти цьому процесу, щоби спрямовувати на ремонт дитсадків не лише кошти районного бюджету та меценатів, а й отримувати державні субвенції. Має допомогти вирішенню проблеми і процес децентралізації, що забезпечить збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

А щоби не навідуватись у гості з порожніми руками Вадим Підберезняк подарував відвіданим дитячим садкам півсотні комплектів нової постільної білизни. На новому малечі затишніше спатиметься.