«Якісна освіта – запорука життєвого успіху». Народний депутат України Вадим Підберезняк, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ», привітав учасників серпневої конференції педагогічних працівників Кривоозерського району

«Якісна освіта – запорука життєвого успіху». Народний депутат України Вадим Підберезняк, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ», привітав учасників серпневої конференції педагогічних працівників Кривоозерського району

29 серпня педагоги Кривоозерщини, працівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів,  взяли участь у педагогічній конференції «Нова Українська школа – 2017. Сьогодення і перспективи». Учасників конференції привітав голова Кривоозерської РДА Олексій Мірошниченко, який зазначив, що районна влада робить усе можливе, щоби всебічно розвивати не лише «зразково-показові» опорні школи, а й усі, без винятку, освітні заклади району. І нині це вдається: існуюча структура ДНЗ, НВК, ЗОШ та позашкільних закладів збережена, систематично розвивається та реформується відповідно до сучасних реалій та вимог. Більше того, деякі дитсадки з сезонних перетворюються на діючі на постійній основі, що свідчить не лише про позитивну демографічну тенденцію, а й про те, що жителі села, які з багатьох причин не мали бажання влаштовувати своїх дітей у дитсадки, спостерігають позитивні зміни: ремонт приміщень, покращення матеріально-технічної бази тощо, та кардинально змінюють свою думку.

Зрозуміло, що самотужки район не зміг би вирішити купу існуючих освітянських проблем, а тому керівники райадміністрації, районної ради та учасники педконференції подякували почесному гостю заходу – народному депутату України, ПП «НАРОДНИЙ ФРОНТ», Вадиму Підберезняку за розуміння та всебічну підтримку галузі освіти Кривоозерщини.

У свою чергу нардеп привітав педагогів з початком нового навчального року та подякував  за їхню працю: «Ваша робота одна з найвідповідальніших і найважливіших. Адже саме школа у тісному тандемі з сім’єю формує Особистість, виховує Людину, прививаючи дітям  життєві цінності, серед яких чи не найзначиміша саме людяність. І саме школа наділяє дітей базовими знаннями, які дають їм можливість всебічно розвиватись та переходити на нові рівні, здобуваючи вищу освіту, опановуючи спеціальності та спеціалізації, що допоможуть юним українцям самореалізуватись. Тому що якісна освіта – запорука життєвого успіху. Це аксіома», – зазначив Вадим Підберезняк.

Народний депутат чимало зусиль докладає задля того, щоби підтримувати освітянську галузь Кривоозерщини: Вадим Підберезняк, спільно зі своїми колегами Трасом Кременем та Ігорем Бриченком домоглися виділення мільйонної державної субвенції на ремонт покрівлі та заміну вікон Кривоозерської ЗОШ №1, Вадим Іванович організовував екскурсії для школярів району до Верховної Ради, з відвідуванням також провідних столичних музеїв (78 дітей – кращих учнів району побували у Києві), допомагав творчо обдарованим діткам Кривоозерщини з малозабезпечених сімей взяти участь у Всеукраїнському фестивалі «Єдина родина», де вони здобули третє місце і ця робота триває. Тож цілком закономірною була й подяка Міністерства освіти України, котру Вадиму Підберезняку вручила начальник районного відділу освіти Валентина Голинська.