Допомога Будинку для людей похилого віку у Новій Одесі

Допомога Будинку для людей похилого віку у Новій Одесі

Життя не завжди йде за правилами, подекуди буває непередбачуване, а різні обставини вносять в нього свої корективи. Не всім пенсіонерам випадає доживати вік у родинному колі серед тепла і уваги дітей та онуків. Часто одинокі літні люди залишаються самі. Інколи найкращим виходом із важкої життєвої ситуації є перебування стареньких у спеціальних закладах.
У середині серпня Новоодеське відділення БФ Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою» відвідало будинок для людей похилого віку. Заклад отримав вкрай необхідні медичні матеріали (підгузки, бинти), одяг для літніх відвідувачів і медичну форму для персоналу будинку. Але варто відзначити, що допомога установі надається не вперше. До травневих свят мешканці будинку отримали ортопедичне ліжко, одяг та інші подарунки.

Щиро вдячні Ігорю Віталійовичу Бриченку за надану допомогу та турботу. Адже літнім та одиноким людям моральна допомога, відчуття турботи про них не менш важливі, як і матеріальна, – колектив та підопічні закладу передають слова подяки куратору “Крокуємо з турботою”.

БО “Крокуємо з турботою” заручився підтримкою БФ “Апостол”МБФ “Сприяння розвитку медицини” та Всеукраїнської благодійної ініціативи “Активне довголіття”, опікуном якої є народний депутат Тарас Кремінь.

Інформація з сайту http://kzt-found.org