Народний депутат України Вадим Підберезняк привітав кривоозерців з Днем Державного прапора!

Народний депутат України Вадим Підберезняк привітав кривоозерців з Днем Державного прапора!

У День Державного прапора України голова Миколаївської обласної організації ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, народний депутат України Вадим Підберезняк відвідав свій виборчий округ та привітав з найзначимішими Державними святами жителів смт Криве Озеро. Вадим Іванович взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Кобзареві, воїнам, які віддали своє життя, захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України на східному фронті, привітав кривоозерців зі сцени місцевого Палацу культури.

У своєму вітальному слові він зазначив: “Сьогодні ми вшановуємо один з найзначиміших Державних символів – Прапор. Синьо-жовті кольори нашого Стягу надихали на боротьбу за Незалежність України десятки поколінь українців. Й нині, на Сході нашої Батьківщини під Державним знаменом кращі з кращих сини та доньки України йдуть у бій за її Волю, а политий кров’ю мирний  синьо-жовтий прапор стає бойовим – червоно-чорним. Ми обов’язково переможемо, тому що з нами Бог і за нами правда. А з нечистю, що окопалась у мирних містах,  і плете свої корупційні схеми у той час, коли на східному фронті гинуть наші воїни – Герої сучасної України, будемо всебічно боротись та нещадно “рубатимемо” їхні загребущі руки!”.

Цього ж дня у Кривому Озері у Вадима Підберезняка відбулась, по-справжньому, знакова зустріч: з людиною-легендою Мироном Васильовичом Крохмальом. Саме він впереше в Кривоозерському районі, а можливо й на Миколаївщині, підняв синьо-жовтий прапор. На початку дев’яностих Мирон Васильович працював директором місцевої ЗОШ №1 і не побоявся (на той момент Україна ще не отримала Незалежності) підняти у рідній школі Прапор свободи, за що й позбувся директорської посади. Але не втратив патріотизму, безмежної любові до Батьківщини та поваги до предків, які не шкодували свого життя у боротьбі за Незалежність України. І саме завдяки таким людям ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Слава Героям!